Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Points
et: Punktid

en: Page
et: Lehekülg

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Telephone
et: Telefon

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Structure
et: Struktuur

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
