Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Structure
lv: Uzbūve
