Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
