Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Points
bg: Точки

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Address
bg: Адрес

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Structure
bg: Структура
