Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha7) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Address
it: Indirizzo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Changed
it: Modificato

en: Telephone
it: Telefono

en: Created by
it: Creato da

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: Structure
it: Struttura
