Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ
