Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Points
sk: body

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Address
sk: Adresa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Radius
sk: Polomer

en: Styling
sk: Štýlovanie

en: Structure
sk: Štruktúra
