Where We Are Finder (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Structure
ka: სტრუქტურა
