Where We Are Finder (8.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Structure
mg: Tatitra
