Where We Are Finder (8.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
