Where We Are Finder (8.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Address
bs: Adresa

en: Messages
bs: Poruke
