Where We Are Finder (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Total
da: I alt

en: Created
da: Oprettet

en: Points
da: Point

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Address
da: Adresse

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Messages
da: Beskeder

en: Changed
da: Ændret

en: points
da: point

en: Telephone
da: Telefon

en: Migration
da: Migrering

en: Created by
da: Oprettet af

en: Import file
da: Importér fil

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Structure
da: Struktur

en: Machine Name
da: Maskinnavn
