Where We Are Finder (8.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Total
is: Samtals

en: Created
is: Stofnað

en: N/A
is: Á ekki við

en: Address
is: Heimilisfang

en: Website
is: Vefsíða

en: Telephone
is: Sími

en: Import file
is: Flytja inn skrá

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Structure
is: Uppbygging

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
