Where We Are Finder (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Structure
ne: संरचना
