Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: Created
lt: Sukurta

en: Points
lt: Taškai

en: Page
lt: Puslapis

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: N/A
lt: N/D

en: Address
lt: Adresas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Radius
lt: Spindulys

en: Created by
lt: Sukurė

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Structure
lt: Struktūra
