Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Points
nl: Punten

en: Page
nl: Pagina

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Store Name
nl: Naam webwinkel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Messages
nl: Berichten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Radius
nl: Straal

en: Migration
nl: Migratie

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Import file
nl: Bestand importeren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Styling
nl: Stijl

en: Structure
nl: Structuur

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Asc
nl: Oplopend

en: Geolocation
nl: Geolocatie

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
