Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Structure
nn: Struktur
