Where We Are Finder (8.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Total
sv: Totalt

en: Created
sv: Skapad

en: Points
sv: Poäng

en: Page
sv: Sida

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Website
sv: Webbplats

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Telephone
sv: Telefon

en: Offset
sv: Kompensera

en: Radius
sv: Radie

en: Migration
sv: Migrering

en: Created by
sv: Skapad av

en: Import file
sv: Importera fil

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Structure
sv: Struktur

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
