WWW Authenticate (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།
