WWW Authenticate (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Active
cs: Aktivní

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť
