WWW Authenticate (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: Active
de: Aktiv

en: Flush all caches
de: Alle Zwischenspeicher leeren
