WWW Authenticate (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Active
gl: Activo

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés
