WWW Authenticate (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Active
id: Aktif

en: Flush all caches
id: Kosongkan semua cache
