WWW Authenticate (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: رمز

en: Active
fa: فعال

en: Flush all caches
fa: تنظیف  تمامی حافظۀ موقت
