WWW Authenticate (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Active
da: Aktiv

en: Flush all caches
da: Tøm alle cacher
