WWW Authenticate (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Active
pl: Aktywne

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne
