WWW Authenticate (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Active
tr: Etkin

en: Flush all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle
