WWW Authenticate (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Active
uk: Активно

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Authentication username
uk: Користувач для аутентифікації
