WWW Authenticate (1.0.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Active
ca: Actiu

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau
