WWW Authenticate (1.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Active
fi: Voimassa

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit
