WWW Authenticate (1.0.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Active
ja: アクティブ

en: Flush all caches
ja: すべてのキャッシュをフラッシュ
