WWW Authenticate (1.0.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Active
nl: Actief

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken
