WWW Authenticate (1.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Active
sk: Aktívny

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť
