WWW Authenticate (1.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Active
eu: Aktiboa

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu
