WWW Authenticate (1.0.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Active
he: פעיל

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים
