WWW Authenticate (1.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Active
hi: सक्रिय

en: Flush all caches
hi: सभी कैश निकलवाने
