WWW Authenticate (1.0.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Active
hu: Aktív

en: Flush all caches
hu: Minden gyorsítótár ürítése
