WWW Authenticate (1.0.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Active
pt: Ativo

en: Flush all caches
pt: Limpar todos os caches
