WWW Authenticate (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Active
sv: Aktiv

en: Flush all caches
sv: Rensa alla cachar
