Web Experience Toolkit (4.0.1) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Version
ku: وەشان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: node
ku: گرێ

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Search block
ku: بلۆکی گەڕان
