Web Experience Toolkit (4.0.2) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Roles
mk: Улоги

en: node
mk: јазол

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија

en: My account
mk: Мојата сметка

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: - All -
mk: - Сите -
