Web Experience Toolkit (4.0.5) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ
