Web Experience Toolkit (6.1.3) - en to az translation catalogue (107 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: Upload
az: Yükləmə

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Nodes
az: Materiallar

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Topic
az: Mövzu

en: Document
az: Sənəd

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Bundle
az: Paket

en: Video file
az: Video fayl

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Search block
az: Axtarış bloku

en: All content
az: Bütün kontent

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Responsive
az: Uyğunlaşan

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Media Image
az: Media Şəkli

en: Editorial
az: Redaksiya

en: Default comments
az: Defolt şərhlər

en: Allows commenting on content
az: Məzmunu şərh etməyə imkan verir

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.
