Web Experience Toolkit (8.x-3.019) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
