Web Experience - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Register
ms: Daftar

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Types
ms: Jenis

en: Core
ms: Teras

en: Theme
ms: Tema

en: Files
ms: Fail

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Medium
ms: Sederhana

en: Profile
ms: Profil

en: Long
ms: Panjang

en: Short
ms: Pendek

en: Themes
ms: Tema-tema

en: Account settings
ms: Seting akaun

en: About
ms: Perihal

en: All pages except those listed
ms: Semua halaman kecuali yang tersenarai.

en: Only the listed pages
ms: Hanya halaman tersenarai
