Web Experience - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Register
cs: Registrovat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Types
cs: Typy

en: Core
cs: Jádro

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Files
cs: Soubory

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Medium
cs: Střední

en: email
cs: e-mail

en: Profile
cs: Profil

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: About
cs: Popis

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
