Web Experience - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Register
eu: Erregistratu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Types
eu: Motak

en: Theme
eu: Tema

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Medium
eu: Ertaina

en: email
eu: eposta

en: Profile
eu: Profila

en: Long
eu: Luzea

en: Short
eu: Laburra

en: Themes
eu: Temak

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
