Web Experience - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Register
ru: Регистрация

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Types
ru: Типы

en: Core
ru: Ядро

en: Theme
ru: Тема

en: Files
ru: Файлы

en: Not found
ru: Не найдено

en: Tiny
ru: Крохотный

en: Medium
ru: Средний

en: Base
ru: База

en: Profile
ru: Профиль

en: Long
ru: Полностью

en: Short
ru: Кратко

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: About
ru: Информация

en: Minimized
ru: Минимизированный

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Sign in
ru: Войти

en: Search is currently disabled
ru: Поиск в данный момент отключен
