Web Experience - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Long
nn: Lang

en: Short
nn: Kort

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
