Web Experience - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Register
it: Registrati

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Types
it: Tipi

en: Theme
it: Tema

en: Files
it: File

en: Not found
it: Non trovato

en: Medium
it: Medio

en: Profile
it: Profilo

en: Long
it: Lungo

en: Short
it: Corto

en: Themes
it: Temi

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: About
it: Informazioni

en: Sign out
it: Esci

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate

en: Search is currently disabled
it: La ricerca è attualmente disattivata
